مدت زمان پرواز قشم به تهران

مدت زمان پرواز قشم به تهران


مدت زمان پرواز قشم به تهران 1 ساعت و 55 دقیقه می باشد .
مسافت هوایی قشم به تهران 1070 کیلومتر می باشد.

 


انواع قیمت بلیط لحظه آخری قشم به تهران را می‌توانید در همین صفحه مشاهده کنید. در این صفحه شما می‌توانید به راحتی و با انتخاب تاریخ پرواز و زمان سفر خود قیمت بلیط هواپیما قشم به تهران را انتخاب و خرید کنید. لازم به ذکر است که ما در بلیط لحظه آخری تضمین می‌کنیم بهترین قیمت بلیط هواپیما قشم به تهران را بدست مشتریان عزیز برسانیم.

مدت زمان پرواز قشم به تهران


بلیط ارزان هواپیما قشم

 

برای خرید بلیط ارزان هواپیما قشم، کافی است به سیستم اطلاع از تغییر قیمت‌ها و یا تقویم قیمتی صفحه نتایج جستجو دسترسی داشته باشید. در این صورت قادر خواهید بود ارزانترین بلیط هواپیما قشم را از سایت بلیط لحظه آخری خریداری نمایید.


بلیط چارتر قشم

 

در صفحه نتایج جستجو بلیط هواپیما تهران قشم بلیط لحظه آخری، در صورتی که بلیط هواپیما تهران قشم چارتر موجود باشد، گزینه چارتر بالای هر پرواز به نمایش در می‌آید. همچنین در این بخش با اعمال فیلترینگ مناسب می‌توانید به پروازهای چارتر قشم دسترسی پیدا کنید و با مقایسه نرخ بلیط ها اقدام به خرید بلیط چارتر تهران قشم ارزان نمایید.

بلیط چارتر قشم به تهران
بلیط لحظه آخری قشم


در صفحه نتایج جستجو پرواز تهران قشم اگر بلیط تهران قشم لحظه آخری موجود باشد برای شما در کنار سایر پروازهای تهران قشم به نمایش درخواهد آمد. دراین صورت می‌توانید با مقایسه قیمت بلیط هواپیما تهران قشم ارزان با قیمت بلیط سیستمی قشم خرید خود را انجام دهید، چون مواردی نیز پیش می‌آید که قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر است. اما اگر بخواهید فقط به پروازهای لحظه آخری قشم دسترسی داشته باشید، کافی است که از سیستم فیلترینگ بلیط لحظه آخری استفاده نمایید تا لیست آن‌ها برای شما به نمایش درآید و با مقایسه قیمت‌ بلیط‌های لحظه آخری قشم خرید خود را به راحتی انجام دهید. بلیط لحظه آخری خرید ارزانترین بلیط لحظه آخری تهران قشم را برای شما میسر می‌سازد.

بلیط لحظه آخری قشم

قشم


جزیره‌ی قشم که یکی از جزایر استان هرمزگان است، با 1491 کیلومتر مربع مساحت، در واقع بزرگ‌ترین جزیره‌ی ایران و خلیج فارس به شمار می‌رود. این جزیره در تنگه‌ی هرمز واقع شده است و در طی سالیان اخیر به عنوان یکی از مقاصد پرطرفدار گردشگری شناخته شده است. از نظر جغرافیایی این جزیره از شمال به بندرعباس، از شمال شرقی به جزیره‌ی هرمز، از شرق به لارک، از جنوب به جزیره‌ی هنگام و از جنوب غربی به جزایر تنب بزرگ و کوچک و ابوموسی محدود می‌شود. نزدیک‌ترین بندر به جزیره‌ی قشم در ساحل اصلی کشور، بندرعباس با 20 کیلومتر فاصله است. در شرقی‌ترین نقطه‌ی جزیره، شهر قشم واقع شده که غیر از موقعیت مهم استراتژیکی که دارد به عنوان عمده ترین سکونت‌گاه جزیره به شمار می‌رود. زبان اصلی مردم قشم فارسی است که با گویش بندری صحبت می‌شود. آب و هوای قشم گرم و مرطوب است و میانگین دما در این جزیره‌ی زیبا به 26 درجه‌ی سانتی گراد می‌رسد. گرم‌ترین روزهای سال تیرماه تا شهریور ماه و خنک‌ترین روزها دی ماه تا بهمن ماه گزارش شده است. بنابراین بهترین زمان برای سفر به جزیره‌ی قشم، ماه‌های دی و بهمن محسوب می‌گردد.
جنگل‌های حرا به عنوان مهم‌ترین جامعه‌ی گیاهی جزیره محسوب می‌شود که گونه ای از مانگروهاست. عمدتاً گیاهان در قشم بیشتر به شکل درختچه‌های بیابانی که نیاز به حرارت و رطوبت دارند دیده می‌شوند. درختان نخل نیز یکی دیگر از انواع اصلی گیاهان در جزیره‌ی قشم به شمار می‌روند. سفر به قشم غالباً از دو طریق هوایی و دریایی انجام می‌گیرد. قشم دارای یک فرودگاه بین المللی است که قطب فعالیت شرکت هواپیمایی قشم به شمار می‌رود. هواپیما انتخابی پرطرفدار بین گردشگران به جزیره‌ی قشم است. لازم به ذکر است مدت زمان پرواز از پایتخت کشور، تهران، به جزیره‌ی قشم یک ساعت و 55 دقیقه تخمین زده می‌شود. وجود مراکز خرید فراوان و البته در حال رشد، جزیره‌های زیبا در نزدیکی جزیره‌ی قشم و جاذبه‌های طبیعی بسیار زیاد و منحصر بفرد، می‌تواند مهم‌ترین دلیل انتخاب این جزیره به عنوان مقصد گردشگری باشد. در عین حال فرهنگ بومیان جزیره نیز موضوعی قابل تأمل و جذاب است. همگی این موارد در کنار یکدیگر باعث شده تا هر ساله این جزیره میزبان تعداد زیادی از گردشگران داخلی و خارجی باشد.

 


خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.