مدت زمان پرواز اهواز به مشهد

مدت زمان پرواز اهواز مشهد


مدت زمان پرواز اهواز به مشهد 1 ساعت و 55 دقیقه می باشد.
مسافت هوایی اهواز به مشهد 1150 کیلومتر می باشد.

مدت زمان پرواز اهواز مشهد

بلیط لحظه اخری هواپیما


بلیط لحظه آخری هواپیما اغلب از لحاظ قیمت، برای مسافران مقرون بصرفه تر است. اما این قیمتهای مناسب بلیط لحظه آخری هواپیما هم چندان بی حکمت نیست و دو دلیل عمده دارد. بلیط لحظه اخری هواپیما زمانی ارزان است که یا زمان بسیار کوتاهی به پرواز مانده و یا اینکه مسافران از پرواز مورد نظر استقبال نکرده و ظرفیت هواپیما تکمیل نشده است. از این رو چارتر کننده برای کاهش ضرر و زیان خود، بلیط لحظه آخری هواپیما را با قیمت هایی باورنکردنی عرضه می کند و در نهایت معامله ای برد-برد را برای خود و مسافر رقم می زند.

 

بلیط چارتر اهواز مشهد

 

بلیط اهواز مشهد یکی از شلوغ‌ترین بلیط های پروازی در میان خطوط هوایی داخلی است. بلیط پرواز اهواز مشهد را باید از عرضه‌کنندگان درجه اول خدمات مسافرتی و گردشگری طلب کرد زیرا از همین طریق می‌توان در هزینه‌های سفر بسیار صرفه‌جویی کرد و از هزینه‌های اضافی کاست. معمولاً در ایام شلوغی سال برای سفر به مشهد، مانند ایام عزاداری دهه‌ی اول محرم و ایام سوگواری ماه صفر، قیمت بلیط هواپیما اهواز مشهد رفت‌وبرگشت بسیار گران می‌شود. در اینجاست که گردشگران به بلیط های چارتر رو می‌آورند و بلیط های لحظه آخری را برای سفری ارزان‌تر انتخاب می‌کنند. بلیط هواپیما از اهواز به مشهد اگر در فرصت‌های لحظه آخری خریداری شوند، برای مسافر بسیار ارزان‌تر تمام می‌شوند. ازاین‌روست که در ایامی که به خاطر شلوغی شهر مشهد، قیمت‌ها بیشتر می‌شوند، اکثر مسافران به دنبال بلیط های ارزان قیمت هستند و به دنبالی راهی تا در هزینه‌های سفر صرفه‌جویی کنند. اعتماد کردن به آژانس‌ها و دفاتر ارائه‌ی خدمات گردشگری و مسافرتی دست‌اول و معتبر، اولین قدم برای خرید بلیطی با قیمت واقعی و ارزان است.

بلیط چارتر اهواز مشهد

مشهد

 


مشهد شهری زیارتی و سیاحتی در شمال شرق کشور است و مهم‌ترین قطب گردشگری مذهبی کشور و نیز دومین شهر مذهبی جهان محسوب می‌شود. مشهد در همسایگی شهرهای سرخس ، درگز، چناران و نیشابور قرار دارد و داشتن مرز مشترک با کشورهای افغانستان ، ترکمنستان به این شهر اهمیت نظامی خاصی بخشیده است. قدمت سکونت در مشهد بر اساس اکتشافات مربوط به تپه نادری به هزاره پنجم قبل از میلاد باز می‌گردد. این شهر محل سکونت اقوام آریایی بوده و نام خود را از بارگاه مقدس امام رضا گرفته است.
بنا بر شواهد تاریخی، شهر مشهد و محدوده اطراف آن بخشی از دشت باستانی توس بوده‏ است. اقلیم مساعد، وجود مراتع و چشمه‌سارهای فراوان، دلیل مسکن و وطن اقوام گوناگون در این سرزمین است. تاریخ مشهد در حقیقت از زمان شهادت حضرت رضا (ع) آغاز می‏‌شود.
مشهد مقدس پایتخت معنوی ایران و یکی از کلان شهر های کشور است.شهر مشهد در شمال شرق ایران و در طول جغرافیایی59 درجه و 15دقیقه تا 60 درجه و 36 دقیقه و عرض جغرافیایی 35 درجه و 43 دقیقه تا 37 درجه و 8 دقیقه و در حوضه ی ابریز کشف رود وبین رشته کوه های بینالود و هزار مسجد واقع شده است .ارتفاع شهر از سطح دریا 985متر و فاصله ان از تهران 966 کیلومتر است .
مشهد با مساحتی در حدود 328 کیلومتر مربع، دومین شهر پهناور ایران و یکی از کلان شهرهای آن است. این شهر به واسطه وجود حرم مطهر امام رضا (ع)، یکی از پر ترددترین شهرهای کشور می باشد به گونه ای که بلیط هواپیما تهران مشهد، یکی از پرفروش ترین بلیط های هواپیما در پروازهای داخلی است و در برخی از تعطیلات و مناسبتهای خاص نظیر تعطیلات نوروز، ولادت یا شهادت امام رضا (ع) و ... احتمال پیدا کردن و خرید یک پرواز تهران مشهد تقریبا به صفر می رسد از این رو خرید آنلاین پرواز تهران مشهد به علت سادگی، صرفه جویی در زمان و هزینه و سرعت در خرید بدون نگرانی و واهمه، در هر شرایط زمانی و مکانی پیشنهاد می شود.


خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.